درباره سیگواریس

کمپانی صد در صد خانوادگی سوییسی سیگواریس ، که در تولید جوراب های درمانی و پیشگیری واریس با بافت های کشی در بازار جهانی پزشکی پیشرو است، در سال ۲۰۱۴ سالگرد ۱۵۰ سالگی خود را جشن گرفت. کمپانی سیگواریس در سال ۱۸۶۴ در وینترتور تأسیس شده است . برای حدود ۱۰۰ سال بافت های کشی تولید می کرد که هم در داخل سوئیس و هم خارج از این کشور فروخته می شد.

چرا برند سیگواریس تهیه کنیم؟

دفتر مرکزی گروه سیگواریس در کشور سوئیس قرار دارد و در تولید بافت های کشی طبی در بازار جهانی، پیشرو است. ۱۴۰۰ نفر کارمند در کارخانه های مختلف سیگواریس مستقر در کشورهای سوئیس، فرانسه، امریکا و برزیل مشغول به کار هستند. شرکت های تابعه زیرمجموعه سیگواریس در کشورهای آلمان، اتریش، انگلستان ، ایتالیا، کانادا، چین، استرالیا و امارات متحده عربی قرار دارند و همچنین در بیش از ۷۰ کشور دنیا نمایندگی دارد. گروه سیگواریس در سرتاسر جهان، استراتژی یکسان فروش و رشد بین المللی را بر اساس شالوده ۱۵۰ ساله دنبال میکنند.

جوراب واريس سيگواريس

نمایندگی سيگواريس سالهاست که در ایران معتبرترین و با کیفیت ترین مارک جوراب واریس دنیا را ارائه می نماید. ازاین رو مانیا طب به عنوان نمایندگی فروش کلیه محصولات واریس سیگواریس سوئیس امکان بهره مندی مشتریان از مشاوره کارشناسان با تجربه در خصوص انتخاب بهترین و مناسب ترین سایز و نوع جوراب واريس متناسب با بیماری واریس فرد مبتلا را فراهم نموده است. همچنین امکان خرید آنلاین انواع جوراب واریس سيگواريس در سایزها و مدل های متفاوت امکان پذیر می باشد.

فروش تخصصی جوراب واریس برند سیگواریس

جوراب واریس مدی medi آلمانی

جوراب های واریس راهی مناسب و آسان برای درمان واریس های پا هستند که در مدت کوتاهی آن را بهبود می دهند و از ایجاد دوباره ی آن ها جلوگیری می کنند . جوراب واریس مدی زیر زانو دارای ویژگی های زیادی است که باعث برتری این جوراب نسبت به جوراب های دیگر شده است ، این ویژگی ها عبارتند از : دارای خاصیت کششی و ارتجاعی است که مانع حرکت پا نمی شود و فرد می تواند به راحتی پای خود را تکان دهد ، دارای تهویه حرارتی است که باعث می شود گردش هوا صورت بگیرد و پوست پا تنفس کند و تازه بماند ، ظاهری طبیعی و زیبا و غیر پزشکی دارد و برای افرادی که به ظاهر اهمیت می دهند بسیار مناسب است ، بافت آن از الیاف طبیعی و دولایه ساخته شده است که موادی از مواد ایده آل و متراکم می باشند و باعث ماندگاری و دوام طولانی این محصول می شوند ، برای تازه ماندن پوست پا فعالیت آنتی باکتریال انجام می دهند ، دارای کلاس فشار 2 می باشد که از 22 تا 32 میلی متر جیوه طراحی شده است . از جوراب واریس زیرزانو مدی برای درمان و همچنین پیشرفت واریس های پیشرفته استفاده می کنند و برای درمان واریس ورید عمقی پا مورد استفاده قرار می گیرد . یک نکته ای که در جوراب های فشاری باید رعایت کنید ، اندازه گیری دقیق پا و انتخاب جورابی مناسب با سایز مناسب برای خود است ، این دو مورد راهی برای بهره مند شدن از کارایی جوراب های فشاری به نحو احسن می باشد . به طور خلاصه می توان گفت : جوراب واریس مدی زیر زانو دارای کاربرد ها و ویژگی های زیادی است که برای درمان و پیشگیری از واریس ها کاربرد دارد و همچنین دارای یک نوع کلاس فشار است ، مواد تشکیل دهنده ی آن موجب دوام بیشتر جوراب شده است و در آن گردش هوا صورت می گیرد تا پوست پا بتواند تنفس کند و تازه بماند . هنگام استفاده از یک جوراب که برای یک قسمت خاص است نباید برای ناحیه های دیگر هم از آن استفاده کنید زیرا هیچگونه تاثیری ندارد به عنوان مثال : اگر یک جوراب واریس برای زیرزانو طراحی شده باشد نباید آن را به بالای زانو بکشید و تنها باید زیرزانو را پوشش دهد .

خرید مطمعن مناسب ترین جوراب واریس از فروشگاه تجهیزات پزشکی مانیا طب

محصولات مجموعه جوراب واریس