اتوسکوپ های کمپانی (HEINE)  با بهره گیری از تکنیک و تکنولوژی پیشرفته روز ، امکانات و کیفیتی منحصر به فرد را به کاربران هدیه می کنند . این اتوسکوپ ها از فن آوری زنون هالوژن جهت نورپردازی شفاف و سفید برخوردار می باشند .لنز آنها قابل چرخش ، ضخیم و مقاوم در برابر خط خوردگی است و بزرگنمایی آنها تا 3 برابر می باشد . رنگ مشکی مات در جداره داخلی اتوسکوپ مانع از انعکاس نور میگردد. قابلیت های یاد شده ، تصویری شفاف و بدون انعکاس را از کانال گوش و پرده صماخ ارائه می نماید . اتوسکوپ های (HEINE  در مدلهای مختلف پزشکی ساخته و ارائه می شوند .

کمپانی هاین(HEINE) با نگاهی کلینیکی و بیمار مدار ، تجهیزات متنوعی را برای معاینات پزشکی تولید و ارائه می نماید که عملکردهای پزشکی را صحت ، دقت و سهولت می بخشند و راحتی را به بیماران هدیه می کنند .

محصولاتی چون چراغ قوه های مخصوص با نور متمرکز و قابلیت های ویژه ، وسایل معاینه برای مشاهده گلو و غیره به حضورتان معرفی میگردد .

نور در عملیات پزشکی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است که باید مشخصاتی چون روشنایی مناسب (لوکس بالا) سرد بودن و قابلیت تنظیمات مختلف را دارا باشد. چراغهای معاینه پیشانی و پرتابل کمپانی هاین(Heine) دروازه نیازهای پزشکی به نور را درنوردیده و محصولاتی فوق العاده مطابق با نیازهای درمانی را ارائه می نمایند.

همه آنها دارای نور سفید ،همگن ،شفاف و سرد با قابلیت تنظیم پارامترهای مختلف و لوکس بالا هستند. چراغهای پیشانی با وزن بسیار سبک دارای قابلیت تنظیم همزمان ارتفاع ، زاویه و نیز تغییر قطر سایه روشن بوده و می توانند به انواع لوپ های دو چشمی و منبع نور ثابت یا متحرک متصل شوند. چراغهای پرتابل هاین(Heine) نیز ضمن داشتن مشخصات ویژه نوری در انواع دیواری ، پرتابل و قابل نصب بر روی میز یا تخت ساخته و ارائه می شوند.

هرچند پوست عضوی ات که در معرض دید است ولی گاها شناسایی بسیاری از ضایعات آن با چشم غیر مسلح امکانپذیر نیست . همچنین یک ملاحظه علمی از شرایط سطحی پوست ، تحت فقط چند برابر بزرگنمایی می تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار پزشک قرار دهد . کمپانی هاین(HEINE) در طراحی درماتوسکوپ های خود نیز از فن آوری زنون هالوژن و لنزهای مقاوم بهره جسته که تصویری شفاف با بزرگ نمایی حداقل 10 برابر را از محل معاینه ارائه میدهند.همچنین برخی مدلهای آن قابل نصب بر روی دوربین دیجیتال و عکسبرداری از مراحل درمان به منظور مستند سازی هستند.

کمپانی هاین (HEINE) تولیدات متنوع و منحصر به فرد خود را در ست های مختلف بر حسب نیازمندی متخصصین ،پزشکان و بخش های درمانی بیمارستانی و مراکز درمانی ست بندی و ارائه می نماید. تنوع آنها بقدری است که معرفی همه آنها در این کاتالوگ امکانپذیر نیست .

از موارد بسیار ویژه آنها ست دیواری برقی است که تجهیزات جانبی به طور مستقیم به وسیله کابل مارپیچ به یونیت دیواری و برق DC متصل هستند.

دستگاه های فشارسنج کمپانی هاین(HEINE) که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و سیستمهای مانومتری ساخته شده اند ، مشخصات ویژه ای دارند که آنها را در کیفیت ، دقت و دوام از همه محصولات مشابه متمایز می سازند . مشخصات سیستم ویژه توزیع فشار ، جنس ترموپلاستیک و بدون لاتکس (جهت افرادی که به لاتکس حساسیت دارند)کالیبراسیون دائمی ، سیستم ضربه گیر ، گیج خونا و بزرگ و سیستم ارگونومیک که نتایج تلاش همه جانبه طراحان کمپانی هاین برای ساخت وسایلی ست که دقت ، صحت و راحتی را به کاربران هدیه می کنند . گوشی معاینه هاین(HEINE) نیز با ساختار بدون لاتکس و حلقه ترموپلاست برای جلوگیری از شوک حاصل از سرد بودن دیافراگم ، در نوع خود که در انواع مختلف تولید و ارائه می شوند ، بی نظیرند.

امروزه کمپانی هاین(HEINE) لارنگوسکوپ هایی را ارائه می کند که در تنوع ، کیفیت و تناسب نیازهای مختلف پزشکی بی نظیرند . همه آنها از فن آوری زنون هالوژن (40%قدرتمندتر از لامپ های هالوژن معمولی) برخوردارند و دارای تکنولوژی فایبراپتیک بوده میدان دید وسیع وشفافی را برای پزشک فراهم مینماید.

کمپانی هاین(HEINE) ،لارنگوسکوپ مخصوصی را با قابلیت کنترل زاویه تیغه به منطور انجام لوله گذاری های دشوار طراحی نموده که در نوع خود منحصر به فرد است .

تیغه های این لارنگوسکوپ ها در انواع یکبار مصرف ، فایبرگلاس و فلزی (قابل اتوکلاو) با سایزها و شکل های گوناگون ساخته شده است و طراحی ارگونومیک آنها موجب سهولت ورود به حنجره ، کاهش خطر آسیب به حنجره ، دندانها و بافت نرم زبان میگردد .

محصولات مجموعه HEINE